Kontakt
19 kwietnia 2023

Lider i 5 rekomendacji: ENODO Advisors w rankingu firm doradztwa podatkowego

ENODO Advisors w tegorocznym rankingu firm doradztwa podatkowego Rzeczpospolita: mamy lidera i aż 5 rekomendowanych!

Wielki sukces Tomasz Kowalczyk, który został najlepszym doradcą podatkowym Polsce w kategorii Doradztwo compliance. W komentarzu do zestawienia pokreślono, że Tomasz jest bezdyskusyjnym liderem w swojej kategorii i że na członkach kapituły wrażenie zrobiło jego bogate doświadczenie.

To nie jedyny powód do dumy dla zespołu ENODO – otrzymaliśmy ponadto 5 rekomendacji:

Gratulujemy całej szóstce wyróżnionych – wspaniale jest pracować w gronie tak znakomitych i uznawanych specjalistów. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów!

Obecność w tym zestawieniu jest dla nas szczególnie cenna, ponieważ zwycięskich liderów w poszczególnych dziedzinach podatków wybiera kapituła w oparciu o głosy oddane przez innych doradców podatkowych.

Cieszymy się także z zajęcia wysokiej pozycji na liście największych firm według liczby doradców podatkowych. W ponad 30 osobowym zespole ENODO pracuje obecnie 10 licencjonowanych doradców podatkowych.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Koleżanek i Kolegów z branży za udzielenie rekomendacji. Gratulujemy wszystkim liderom i wyróżnionym w Rankingu!
 
Wyniki XVII rankingu firm doradztwa podatkowego „Rzeczpospolitej”.

Sprawdź, jak możemy pomóc

Przejdź do kontaktu